Aktualności
 • 06.072020

  Przepisowo czy odlotowo? Konkurs Cukru Królewskiego

  Ruszył konkurs konsumencki marki Cukier Królewski. Do wygrania m.in. weekend z lotem balonem, roboty planetarne i karty podarunkowe. Zadanie dla uczestników konkursu „Przepisowo czy Odlotowo” polega na przygotowaniu deseru z wykorzystaniem dowolnego produktu marki oraz sezonowych owoców i opublikowanie jego zdjęcia. Konkurs trwa do 31 lipca.

  Zobacz więcej

 • 23.062020

  #pomocdlamedyków

  Trudna sytuacja związana z pandemią, wymaga od nas wszystkich solidarności. Postanowiliśmy w duchu społecznej odpowiedzialności przekazać sumę 60 000 zł na wsparcie lokalnych jednostek medycznych, tych które walczą z koronawirusem lub znalazły się w trudnym położeniu.

  Zobacz więcej

 • 23.092019

  Od buraka do kryształków – zapraszamy na Dni Otwartych Drzwi Cukrowni

  Trwa kampania cukrownicza, której rozpoczęcie symbolizowało uroczyste rozpalenie pieca w cukrowniach. Ogień nie zgaśnie przez blisko 5 kolejnych miesięcy, podczas których zakłady będą pracować na pełnych obrotach. To rzadka okazja, aby zobaczyć proces powstawania Cukru Królewskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwartych Drzwi Cukrowni. Atrakcje są bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja.

  Zobacz więcej

 • 29.082019

  Nowy wersja opakowania 1 kg

  Czy cukier może być... czerwony? Oczywiście, że tak! Cukier Królewski udowadnia to od 20 lat, a teraz marka wprowadza na rynek nowe opakowania, w których będzie jeszcze więcej charakterystycznej, królewskiej czerwieni.

  Zobacz więcej

 • 24.072019

  Südzucker Polska wsparł kolejną lokalną inicjatywę

  Świdnica to miejsce z perspektywami dla młodych - przekonują organizatorzy projektu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”. Na dowód zaprezentowali uczniom miejscowych szkół, jak funkcjonują świdnickie przedsiębiorstwa oraz jakich kwalifikacji potrzeba, aby znaleźć w nich zatrudnienie. III odsłonę akcji wsparła jedna z największych firm w regionie – Südzucker Polska, Zakład Produkcyjny „Cukrownia Świdnica”.

  Zobacz więcej

 • 30.052019

  Zaproszenie na Dzień Buraka Cukrowego

  Zbliża się coroczne święto naszych plantatorów – Dzień Buraka Cukrowego. W tym roku spotykamy się 25 czerwca na polu należącym do Przedsiębiorstwa Rolnego Łukaszów Sp. z o. o.. Pole, na którym odbędzie się Dzień Buraka Cukrowego zlokalizowane jest w miejscowości Łukaszów, gmina Zagrodno, powiat złotoryjski, woj. dolnośląskie. Startujemy o godz. 10:00!

  Zobacz więcej

15

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności