Aktualności
 • 23.092019

  Od buraka do kryształków – zapraszamy na Dni Otwartych Drzwi Cukrowni

  Trwa kampania cukrownicza, której rozpoczęcie symbolizowało uroczyste rozpalenie pieca w cukrowniach. Ogień nie zgaśnie przez blisko 5 kolejnych miesięcy, podczas których zakłady będą pracować na pełnych obrotach. To rzadka okazja, aby zobaczyć proces powstawania Cukru Królewskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwartych Drzwi Cukrowni. Atrakcje są bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja.

  Zobacz więcej

 • 29.082019

  Nowy wersja opakowania 1 kg

  Czy cukier może być... czerwony? Oczywiście, że tak! Cukier Królewski udowadnia to od 20 lat, a teraz marka wprowadza na rynek nowe opakowania, w których będzie jeszcze więcej charakterystycznej, królewskiej czerwieni.

  Zobacz więcej

 • 24.072019

  Südzucker Polska wsparł kolejną lokalną inicjatywę

  Świdnica to miejsce z perspektywami dla młodych - przekonują organizatorzy projektu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”. Na dowód zaprezentowali uczniom miejscowych szkół, jak funkcjonują świdnickie przedsiębiorstwa oraz jakich kwalifikacji potrzeba, aby znaleźć w nich zatrudnienie. III odsłonę akcji wsparła jedna z największych firm w regionie – Südzucker Polska, Zakład Produkcyjny „Cukrownia Świdnica”.

  Zobacz więcej

 • 30.052019

  Zaproszenie na Dzień Buraka Cukrowego

  Zbliża się coroczne święto naszych plantatorów – Dzień Buraka Cukrowego. W tym roku spotykamy się 25 czerwca na polu należącym do Przedsiębiorstwa Rolnego Łukaszów Sp. z o. o.. Pole, na którym odbędzie się Dzień Buraka Cukrowego zlokalizowane jest w miejscowości Łukaszów, gmina Zagrodno, powiat złotoryjski, woj. dolnośląskie. Startujemy o godz. 10:00!

  Zobacz więcej

 • 30.012019

  Cukrownia Cerekiew została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji

  Cukrownia Cerekiew została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii Firma Społecznie Odpowiedzialna. Nagrody przyznawane przez Opolską Izbę Gospodarczą zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej.

  Zobacz więcej

 • 04.122018

  Dni Otwarte w 5 zakładach produkcyjnych

  W ramach kampanii „Najlepsze jest blisko” Südzucker Polska S.A. zorganizował w swoich zakładach produkcyjnych Dni Otwartych Drzwi. Cukrownie zlokalizowane w Strzelinie, Świdnicy, Polskiej Cerekwi, Ropczycach oraz Strzyżowie odwiedziło blisko 1 000 osób, ale chętnych było zdecydowanie więcej. Osoby, którym udało się z bliska obejrzeć proces produkcji cukru, od transportu buraków aż po magazyn gotowego produktu były pod ogromnym wrażeniem. Firma zapowiedziała już kolejną edycję akcji w 2019 roku.

  Zobacz więcej

 • 10.102018

  Zimowa loteria Cukru Królewskiego

  Ruszyła zimowa loteria Cukru Królewskiego. Aby wziąć udział w losowaniu głównej nagrody – 10 tysięcy złotych, wystarczy jeszcze w tym roku dokonać zakupu produktu marki Cukier Królewski, zachować paragon oraz zdrapać wirtualną e-zdrapkę. Do wygrania jest także 10 nagród po 500 zł oraz 1 000 stylowych puszek na cukier. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia.

  Zobacz więcej

 • 23.092018

  Dzień Otwartych Drzwi Cukrowni w Strzelinie

  Po ogromnym sukcesie, jakim zakończyły się ubiegłoroczne Dni Otwartych Drzwi w Cukrowni Strzelin, firma Südzucker Polska postanowiła po raz kolejny zaprosić mieszkańców regionu do zwiedzania zakładu produkcyjnego. Już 6 października, w godzinach 8:00 - 15:00, zwiedzający będą mogli obejrzeć proces powstawania Cukru Królewskiego, spacerując po terenie fabryki pod czujnym okiem doświadczonych przewodników.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności