Aktualności
 • 15.112010

  Cukier Królewski zdradza sekret Mistrzów Cukiernictwa

  Dobre wypieki poznaje się po doskonałym smaku i jeszcze lepszym wyglądzie. Dlatego najlepsi cukiernicy oprócz nieprzeciętnych zdolności kulinarnych muszą posiadać dobrze rozwinięty zmysł estetyczny. Oczywiście poza umiejętnościami mają oni również „swoje sekrety”. Jednym z nich jest specjalny produkt do dekoracji - cukier perlisty, który właśnie trafia w ręce wszystkich amatorów domowych wypieków.

  Zobacz więcej

 • 02.112010

  Jesienno-zimowa promocja Cukru Królewskiego

  Choć jesień już w pełni, to nie warto poddawać się ponurej aurze! Nagrodzony złotym Laurem Konsumenta 2010 Cukier Królewski, postanowił osłodzić wszystkim swoim klientom jesienne i zimowe dni. Przez blisko 3 miesiące do rąk konsumentów Cukru Królewskiego trafi ponad 1 000 gwarantowanych nagród w postaci sprzętu AGD oraz książek kulinarnych. Po zakończeniu promocji, wyłoniony zostanie zwycięzca nagrody głównej, którą jest obfitująca w kulinarne doznania 2-osobowa podróż do Toskanii.

  Zobacz więcej

 • 21.122009

  Südzucker Polska SA jednym z liderów innowacji 2009 roku

  Spośród ponad 3 000 zgłoszeń, do ścisłego finału, który poprzedzony był eliminacjami regionalnymi, zakwalifikowano około 50 przedsiębiorstw. Jedynie trzy firmy z tego grona, mogą poszczycić się sukcesem w postaci dwóch nagród. Jedną z nich jest właśnie nasza firma. Otrzymaliśmy wyróżnienia w kategorii Innowacyjna Firma (duża) oraz Innowacyjny Produkt, również w przedziale firm dużych.

  Zobacz więcej

 • 01.122009

  Teraz Cukier Królewski w opakowaniach Tetra Rex

  To absolutna nowość w Polsce ! Karton z korkiem, dotychczas stosowany przede wszystkim do soków, okazał się idealny także dla cukru, gdyż gwarantuje wygodę, jest praktyczny w użyciu i dodatkowo wyposażony w miarkę i dozownik. Cukier drobny biały i trzcinowy w opakowaniach Tetra Rex znaleźć można na półkach sklepowych od początku grudnia.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności