Aktualności
 • 09.082018

  Wakacyjna promocja konsumencka

  Trwa wakacyjna promocja Cukru Królewskiego. Każdy kto dokona zakupu dwóch opakowań cukru trzcinowego 1 kg marki Cukier Królewski i zachowa paragon, będzie mógł otrzymać wybrany przez siebie zestaw do dekoracji słoików z przetworami. Akcja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów prezentów promocyjnych.

  Zobacz więcej

 • 02.072018

  Dzień Buraka Cukrowego 2018

  Tradycyjnie jak co roku w pierwszą niedzielę lipca (01.07.), odbyła się kolejna edycja imprezy „Dzień Buraka Cukrowego 2018” organizowanej przez koncern Sϋdzucker Polska S.A.

  Zobacz więcej

 • 01.062018

  Cukier Królewski kibicuje biało-czerwonym

  W czerwcu 2018 roku rozpoczyna się wielka impreza fanów sportu – XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Chcąc pokazać, że Cukier Królewski kibicuje polskiej reprezentacji, do wybranych sklepów wysyłamy hostmenów w naszych barwach narodowych.

  Zobacz więcej

 • 16.042018

  Südzucker Polska S.A. ze sklepem internetowym B2B

  Firma Südzucker Polska S.A. uruchomiła sklep internetowy dla klientów biznesowych. Platforma oferuje możliwość zamawiania produktów w 3 kategoriach: przemysł produkty standardowe, przemysł produkty specjalne oraz produkty detaliczne. Nowe narzędzie daje klientom dużą elastyczność, pozwala zaoszczędzić czas i w wygodny sposób składać zamówienia.

  Zobacz więcej

 • 23.032018

  Cukier biały kryształ gruby - teraz w opakowaniu 1 kg

  Marka Cukier Królewski wzbogaciła swoją ofertę o cukier biały kryształ gruby w kilogramowym opakowaniu. To kolejny produkt w portfolio marki opatrzony znakiem „Doskonały do dekoracji”.

  Zobacz więcej

 • 05.122017

  Dzień Otwartych Drzwi w Cukrowni Strzelin

  Cukrownia Strzelin zaprosiła już po raz drugi dzieci i dorosłych na Dzień Otwartych Drzwi, który odbył się w dniu 02. grudnia. Odwiedzający mogli na własne oczy obejrzeć proces powstawania cukru, spacerując po terenie fabryki pod opieką przewodnika. Nie zabrakło też pokazów naukowych z cukrem w roli głównej, warsztatów przygotowywania cukierków czy widowiskowych doświadczeń.

  Zobacz więcej

 • 27.092017

  Nowe grupy produktowe w sektorze B2B

  W ramach ciągłego udoskonalania jakości usług, pion B2B Grupy Südzucker wprowadził zmiany, które dotyczyć będą zarówno udoskonalania modelu biznesowego, jak i wprowadzania technicznych udogodnień, poprawiających jakość produktów i komfort współpracy z Klientami.

  Zobacz więcej

 • 14.072017

  Nowy trzcinowy od Cukru Królewskiego

  Konsumenci coraz częściej sięgają po cukier trzcinowy, doceniając jego walory na co dzień, a nie tylko podczas specjalnych okazji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, producent Cukru Królewskiego wprowadza na rynek produkt w nowym większym opakowaniu: cukier trzcinowy 1 kg w papierowej torebce wzmocnionej od wewnątrz folia.

  Zobacz więcej

 • 05.072017

  Dzień Buraka Cukrowego 2017

  Pierwsza niedziela lipca już od wielu lat zapisuje się w kalendarzu jako Dzień Buraka Cukrowego. Tegoroczna edycja odbyła się 2 lipca 2017 roku w Gospodarstwie Rolnym Skoroszowice Zdzisław Posyniak s.c. w Janówce, w rejonie surowcowym cukrowni Strzelin.

  Zobacz więcej

 • 28.062017

  Cukier Królewski Przebojem FMCG 2017

  Drobny Cukier Królewski zwyciężył w X. edycji plebiscytu Przeboje FMCG 2017 w kategorii „Dodatki do ciast”. To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla produktu z portfolio firmy Südzucker Polska w konkursie branżowym.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności