Aktualności
 • 26.102015

  Gofrobus powraca – zdecyduj dokąd!

  Przed nami trzecia zima „Słodkich Gestów”! W ramach akcji, do wybranych polskich miast przyjedzie Gofrobus, którego ekipa częstować będzie każdą życzliwą osobę pysznymi goframi. O tym dokąd pojedzie ten nietypowy pojazd, podobnie jak w minionym roku, zadecydują internauci. Każdy z nas może zaprosić Gofrobus w swoje okolice! Jak to zrobić? Wystarczy oddać głos za pośrednictwem naszego fanpage`a.

  Zobacz więcej

 • 06.102015

  55 tysięcy fanów też uważa, że ŻYCIE JEST SŁODKIE!

  W marcu tego roku minęły cztery lata od uruchomienia facebookowego profilu Życie Jest Słodkie. Przez ten czas producent Cukru Królewskiego starał się sprostać oczekiwaniom fanów, proponując im nie tylko mnóstwo konkursów i oryginalnych akcji, ale również angażując ich w budowanie profilu.

  Zobacz więcej

 • 01.092015

  Przepis na 45 000 lemoniad!

  Za nami wyjątkowo upalne wakacje. Wszyscy, którzy urlop mają już za sobą, z pewnością z rozmarzeniem wspominają beztroskie dni. Jeśli chcesz przeżyć to jeszcze raz, zobacz niezwykłą pocztówkę z wakacji przygotowaną przez ekipę, która właśnie powraca z wybrzeża, gdzie przez całe lato zaserwowała wszystkim chętnym ponad 45 000 lemoniad!

  Zobacz więcej

 • 23.072015

  Cukier Królewski i Delecta ponownie razem

  Dla wszystkich, którzy samodzielnie przygotowują dżemy, powidła i konfitury, Cukier Królewski oraz Delecta przygotowały po raz kolejny atrakcyjną promocję. Ponowne połączenie sił obu marek to wynik dużego zainteresowania tą ofertą w roku ubiegłym. Każdy kto zakupi 3 opakowania Dżemixu marki Delecty otrzyma dodatkowo 1 kg białego Cukru Królewskiego.

  Zobacz więcej

 • 01.072015

  Chilloutowe i konkursowe lato z Cukrem Królewskim

  Podczas tegorocznego lata gwiazdą marki Cukier Królewski będzie rodzina cukrów trzcinowych. Tradycyjnie już w okresie wakacji miłośnicy kulinariów będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w promocji konsumenckiej. Dodatkowo wysłannicy marki będą przemierzać wybrzeże Bałtyku Lemonbusem, serwując bezpłatnie słodkie orzeźwienie w postaci lemoniady na bazie cukru trzcinowego. W miejscu postoju Lemonbusa stworzone zostaną też strefy chillout, w których można będzie zrelaksować się, a także wziąć udział w quizach z plażowymi nagrodami.

  Zobacz więcej

 • 29.052015

  Czwarty rok z rzędu Cukier Królewski z Nagrodą Kupców Polskich

  Do tegorocznej edycji konkursu Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich Südzucker Polska SA zgłosiła dwa produkty marki Cukier Królewski. Z przyjemnością informujemy, że obydwa otrzymały wyróżnienia! To czwarty z rzędu rok, kiedy Cukier Królewski został doceniony w tym prestiżowym plebiscycie.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności