Aktualności
 • 17.032015

  Dziękujemy! Nie spoczniemy na Laurach!

  2015 rok marka Cukier Królewski rozpoczęła od odebrania piątego już Lauru Konsumenta. Kolejne zwycięstwo w jednym z największych i najbardziej prestiżowych programów konsumenckich w Polsce, to ogromne osiągnięcie będące udziałem nielicznych. Przepis na sukces to nie tylko kwestia najwyższej jakości produktów, ale również skutecznej komunikacji z konsumentem.

  Zobacz więcej

 • 02.032015

  Kryształ gruby – nowa jakość dekoracji

  Na sklepowe półki trafił właśnie cukier biały kryształ gruby w opakowaniu z okienkiem 500 g marki Cukier Królewski. Produkt doskonale sprawdza się jako oryginalna dekoracja wypieków i deserów.

  Zobacz więcej

 • 08.122014

  Cukier Królewski z tytułem "Created in Poland Superbrands 2014/15"

  Marka Cukier Królewski – jeden z liderów w branży producentów cukru, uhonorowana została godłem "Created in Poland Superbrands 2014/15" w kategorii „Jedzenie i gotowanie”. Nagroda ta przyznawana jest w oparciu o niezależne badanie na próbie ponad 15 000 respondentów. Tym samym stanowi najszerzej zakrojony program konsumencki w Polsce.

  Zobacz więcej

 • 26.112014

  Niezwykły gofrobus w Krakowie, Lublinie, Katowicach i Gdańsku

  Boże Narodzenie to czas, kiedy wzajemną życzliwość i serdeczność wprost czuć w powietrzu. Dlaczego nie jest tak przez cały rok? Producent Cukru Królewskiego jako ambasador „Słodkich Gestów” gorąco namawia do nieustającej życzliwości i po raz kolejny nagradza za nią pysznymi goframi. Miasta do których przyjeżdża gofrobus wybrali w drodze głosowania internauci na www.facebook.com/ZycieJestSlodkie.

  Zobacz więcej

 • 14.112014

  Słodka kampania Cukru Królewskiego

  Właśnie rozpoczęła się kampania promująca produkty marki Cukier Królewski. Intensywne działania reklamowe dotyczyć będą grupy cukrów pudrów, do której należą: cukier puder w opakowaniu z okienkiem 400 g, cukier puder 500 g oraz cukier puder w młynku.

  Zobacz więcej

 • 30.102014

  Firma Bliska Środowisku

  Südzucker Polska S.A. otrzymała ekoznak Firma Bliska Środowisku - tym samym potwierdzając realizację skutecznej i efektywnej strategii ekologicznej. Program „Firma Bliska Środowisku”, obecny na polskim rynku od 2007 r., promuje firmy, które osiągają efekt ekologiczny sprzyjający sukcesowi rynkowemu, za pośrednictwem ekomodelu zarządzania przedsiębiorstwem.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności