Aktualności
10.032020

Südzucker Polska S.A. nominowany do tytułu RZETELNY PRACODAWCA 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma znalazła się wśród nominowanych do tytułu Rzetelny Pracodawca 2020 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcją Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Rzetelny Pracodawca jest programem gospodarczym, prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej. Nagrodę tą otrzymują firmy i korporacje, które w szczególny sposób dbają o swoich pracowników i dla których pracownik stanowi największą wartość.

Wręczenie nagród laureatom będzie miało miejsce podczas trwania VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości - największego, mobilnego wydarzenia biznesowo - gospodarczego w Polsce. W tym roku kongres odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Krakowie. W dotychczasowych edycjach programu wyróżniono kilkadziesiąt najlepszych jednostek badawczo-rozwojowych, uczelni, a także innowacyjnych firm w naszym kraju.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności