Zrównoważony rozwój

Dla społeczeństwa

05.06 2012 Dni Ropczyc

Dni Ropczyc

W tym roku Ropczyce obchodziły 650-lecie istnienia. Dlatego też tegoroczne Dni Ziemi Ropczyckiej (27.05 – 3.06.2012) miały szczególny wymiar dla wszystkich mieszkańców i należącej do Südzucker Polska Cukrowni Ropczyce, która była jednym ze sponsorów.

Zobacz więcej

04.06 2012

Papieska Kremówka w Rzeszowie

3 czerwca 2012 roku w Rzeszowie po raz szósty pobito rekord na najdłuższą kremówkę papieską. Nie mogło zabraknąć na tym szczególnym wydarzeniu także Cukru Królewskiego, przekazanego przez firmę Südzucker Polska, który ozdobił puszystą warstwą 92 metry bieżące tego imponującego wypieku.

Zobacz więcej

10.05 2012 Mazurek flagowy w Leżajsku

Mazurek flagowy w Leżajsku

15 metrów i 21 centymetrów mierzył „Mazurek Flagowy”, przygotowany przez cukiernika Andrzeja Więcława.

Zobacz więcej

30.12 2011 Międzynarodowe świąteczne spotkanie

Międzynarodowe świąteczne spotkanie

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Amerykańska Izba Handlowa, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Irlandzko-Polska Izba Handlowa po raz kolejny zorganizowały „International Christmas Evening”, w którym udział wziął Jerzy Tutaj, członek zarządu województwa.

Zobacz więcej

20.11 2011

Poznajemy kulturę naszych sąsiadów, cykliczna wystawa w Ropczycach

Drewniane budownictwo sakralne z terenów Bukowiny Północnej oraz Huculszczyzny i Zakarpacia (Ukraina) to zabytki o znaczeniu historycznym, które składają się na dziedzictwo kulturowe. Są to dobra nieodnawialne. By ocalić je od zapomnienia w Ropczycach zainicjowano cykliczną imprezę fotograficzną „Poznajmy kulturę naszych sąsiadów”, połączoną z wyjazdami plenerowymi.

Zobacz więcej

30.05 2011 Najdłuższa kremówka papieska

Najdłuższa kremówka papieska

29 maja 2011 roku w Rzeszowie już po raz piąty przygotowano kremówkę upamiętniającą rocznicę urodzin Jana Pawła II i 20. rocznicę jego wizyty w tym mieście. Kremówkę zupełnie wyjątkową, bo liczącą aż 91 metrów długości.

Zobacz więcej

11.04 2011 Polsko-czeskie warsztaty wielkanocne w Polskiej Cerekwi

Polsko-czeskie warsztaty wielkanocne w Polskiej Cerekwi

10 kwietnia 2011 roku w cerekwickim Centrum Kultury, w ramach międzynarodowego partnerstwa miast, odbyły się polsko-czeskie warsztaty wielkanocne. W tym dniu goszczono grupę mieszkańców gminy Svetla Hora.

Zobacz więcej

05.01 2011 Zabawa karnawałowa w Lubzinie

Zabawa karnawałowa w Lubzinie

Tradycyjne obrzędy zapustowe, liczne konkursy i quizy oraz zabawa taneczna – to tylko niektóre z atrakcji odbywającej się 2 marca 2011 roku w Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie zabawy karnawałowej.

Zobacz więcej

15.12 2010 Świąteczny wieczór w międzynarodowym towarzystwie we Wrocławiu

Świąteczny wieczór w międzynarodowym towarzystwie we Wrocławiu

Wydarzenie to już na stałe wpisało się do kalendarza obchodzonych przez nas uroczystości.

Zobacz więcej

4

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności