Zrównoważony rozwój

Dostawcy

Dobre relacje z dostawcami, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, to podstawa najwyższej jakości naszych produktów

Produkując cukier w oparciu o wysokie standardy społecznej odpowiedzialności biznesu oczekujemy, że nasi partnerzy również będą reprezentowali ważne dla nas wartości. Dlatego też każdy z dostawców, z którym współpracujemy, jest zobowiązany spełniać określone przez Südzucker Polska S.A. wymogi dotyczące jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, a także przestrzegać podstawowych zasad ustalonych przez Międzynarodową Organizację Pracy. Chcąc wesprzeć dostawców w spełnianiu naszych oczekiwań, kierujemy do nich wiele programów wspierających ich rozwój.

Kupujemy i sprzedajemy produkty w sposób odpowiedzialny, tak by nasi klienci mieli pewność, że nasze produkty są wytwarzane w odpowiednich warunkach, a wszystkie zaangażowane osoby uczciwie traktowane. Dlatego oczekujemy od firm, z którymi współpracujemy, aby zapewniały swoim pracownikom wysokie standardy pracy i wspieramy ich w takich działaniach. Nasi kupcy wiedzą, że kluczem do zapewnienia klientom najlepszej oferty jest zbudowanie długoterminowych, obopólnie korzystnych relacji z dostawcami, którzy wyznają takie same wartości jak my i przestrzegają tych samych wysokich standardów.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności