Kariera

Ślusarz

Sw/02

Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Naszym celem jest produkcja cukru w oparciu o najwyższe kompetencje oraz zaufanie naszych plantatorów i pracowników. Dbamy o trwałe relacje z klientami. Działamy w harmonii z otoczeniem. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Lokalizacja: Pszenno, cukrownia Świdnica

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe

- doświadczenie w pracy na produkcji

- doświadczenie w pracach ślusarskich

- praktyczna znajomość obsługi tokarki

- znajomość rysunku technicznego

- zdolności manualne, dokładność i precyzja

- samodzielność

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

- wykonywanie czynności ślusarskich i tokarskich

- naprawa i remonty maszyn i urządzeń

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

- szeroki pakiet benefitów, tj. prywatna opieka medyczna, także dla członków rodziny, świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji, wypoczynku, dopłata do posiłków

- fundusz socjalny (w tym pożyczki na cele mieszkaniowe)

- szeroki zakres szkoleń zawodowych

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem strony

www.suedzucker.pl lub na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@suedzucker.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.