Produkty Uboczne

Giełda wysłodkowa

 

Giełda Wysłodkowa - wsparcie dla naszych Plantatorów!

 

          Informujemy, że z dniem 1 września 2020 r. został uruchomiony Portal – Giełda wysłodkowa dla Plantatorów Südzucker Polska S.A. i Kontrahentów na stronie: https://app.agriconetwork.com, dzięki któremu będzie możliwość sprzedaży wysłodków przez Plantatorów po ustalonej, własnej cenie, a Kontrahenci mając wszystkie oferty w jednym miejscu będą mogli zakupić towar bezpośrednio od Plantatorów. Celem stworzenia Portalu – Giełda Wysłodkowa było dogodne i szybkie połączenie Plantatorów i Kontrahentów zainteresowanych taką transakcją.

          Uruchomiony właśnie Portal – Giełda wysłodkowa umożliwi plantatorom sprzedaż wysłodków bez pośredników oraz pozwoli na osiągnięcie wyższej ceny za ten towar.

W grupie Südzucker gdzie warunki kontraktacyjne są porównywalne, wartość rynkowa wysłodków w innych krajach jest na wyższym poziomie, inaczej niż to ma miejsce w Polsce gdzie wartość wysłodków jest niedoszacowana. Aby Państwu przybliżyć wartość rynkową w innych krajach grupy Südzucker poniżej przedstawiamy ceny wysłodków w przeliczeniu na 20% suchej substancji w obecnej kampanii:

  • Belgia: 18,00 €/t (ok 80,00 PLN/t) przy zawartości 20,0% ss
  • Francja: 18,00 – 22,00 €/t (między 80,00 – 97,00 PLN/t) przy zawartości 20,0% ss
  • Niemcy: 16,00 – 24,00 €/t (między 71,00 – 106,00 PLN/t) przy zawartości 20,0% ss

Giełda wysłodkowa ma za zadanie pomóc naszym plantatorom w uzyskaniu jak najwyższej ceny i spowodować aby sprzedaż wysłodków plantatorzy Südzucker Polska SA wzięli we własne ręce.

Korzystanie z Portalu – Giełda Wysłodkowa jest proste i intuicyjne ale żeby uzyskać do niego dostęp należy skorzystać z komputera osobistego z przeglądarką internetową. Istnieje również możliwość wejścia do Portalu na tablecie lub smartfonie.

             Do aplikacji będą mieli dostęp wszyscy Plantatorzy firmy Südzucker Polska S.A. Aby wejść na Portal – Giełda Wysłodkowa należy się zalogować. Instrukcja logowania dla plantatorów znajduje się pod linkiem:

Link do instrukcji dla plantatorów - w formie *pdf

             Kontrahenci, w pierwszej kolejności muszą się zarejestrować i przejść ścieżkę weryfikacyjną. Instrukcja logowania dla kontrahentów znajduje się poniżej:

Link do instrukcji dla kontrahentów - w formie *pdf

 

Portal – Giełda Wysłodkowa jest bezpłatnym i bezpiecznym rozwiązaniem a zastosowane w nim technologie informatyczne zostały dobrane tak, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie łatwość obsługi. Logowanie do portalu chronione jest hasłem. W celu dodatkowego zabezpieczenia transakcji wykorzystano potwierdzenia kodami wysyłanymi przy pomocy SMS na telefony komórkowe.

Portal prezentuje dane w przejrzystej i czytelnej formie i został stworzony z myślą o Plantatorze i Kontrahencie.

Jesteśmy przekonani, że Portal – Giełda Wysłodkowa będzie atrakcyjnym narzędziem dla partnerów firmy Südzucker Polska S.A. do korzystania z którego, gorąco zachęcamy.

 

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności