Agrotechnika

Wykaz firm rekomendowanych do siewu buraków

Wykaz rekomendowanych firm świadczących usługi siewu buraka cukrowego na terenie Południowego - Wschodu:

1.Baran Krzysztof

Wojciechów 24,

28-500 Kazimierza Wielka           

kontakt: 663733893

2.GR Jędruch Ryszard

Janowiczki 62

32-222 Racławice

kontakt: 798146277

3.Cebula Łukasz

Buszkowice 46,

27-440 Ćmielów

Kontakt: 783466244

4.GR Marczakiewicz Maciej       

Nehrybka 59,

37-733 Nehrybka

Kontakt: 501229101

5.GR Ozimek Marian     

Stare Sioło 49 a, 

37-630 Oleszyce              

Kontakt: 604143328

6.GR Zygarlicki Marek   

Stary Lubliniec 34,

37-612 Stary Lubliniec

Kontakt: 693391981

7.Jach Adam     

Trzydnik Duży Kolonia 33,

23 - 230 Trzydnik             

kontakt: 502769460

8.Kazimierz Tupaj              

23-230 Rzeczyca Ziemiańska

Kolonia 82

kontakt:  158732113

9.Frańczak Witold 

Gojców 37,

27-500 Gojców

Kontakt:  601253115

10.Maciejewski Paweł       

Zosin 75, 

22-523 Horodło

Kontakt : 509671581

11.Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy im. Antoniego Paśki w Dębnie

Dębno 238,

37-305 Dębno

Kontakt : 605236362

12.Kołodziejczyk Wojciech

Buszkowice 68

27-440 Ćmielów

Kontakt:  663317285

13.Tarkowska Renata

Wola Trzydnica 87,

23 -230 Trzydnik Duży

Kontakt: 784784515

14.Usługi Rolnicze Gawron Marian

Potok Wielki 30

23-313 Potok Wielki

kontakt: 501 140 428

15.Witkowski  Karol             

Drygulec 81

27-532  Wojciechowice

kontakt: 518790881

16.Włodzimierz Tomal

Donosy 128,

28-500 Kazimierza Wielka

kontakt: 663733953

17. Ścibak Andrzej

 Śródborze 3

27-530 Ożarów

kontakt: 790472072

Wykaz rekomendowanych firm świadczących usługi siewu buraka cukrowego w rejonie Śląska:

   

1.Agro-Team Dariusz Klusko

ul. Główna 24

46-113 Pągów  

kontakt: 604246376

2. Agro - Beta

Skarszyn 36

55-100 Trzebnica 

3.Firma Handlowo-Usługowa Józef Schega       

ul. Wielkie Oracze 10

48-250 Głogówek           

kontakt: 607158478

4.G.R. Paweł Kępa

Ligota Wielka 34, 

56-400 Oleśnica     

kontakt: 500 257 779       

5. GR Jan Kepa    

 Ligota Wielka 34, 

56-400 Oleśnica

kontakt: 697247868       

6.Rol-Tech Maciej Grzywa    

Godziszowa 66a

59-407 Mściwojów

kontakt: 663197364

7.Gancarczyk Piotr

Głownin  13

57-160, Głownin  13      

Kontakt: 669767919

8.Gospodarstwo Rolne  Jędrysek  Krzysztof

Kozłówki 7,

48-130 Kietrz

kontakt: 604418037

9.Gospodarstwo Rolne Erwin Paris

Raków 36,

48-120 Baborów

kontakt: 609449799

10.Gospodarstwo Rolne Konrad Pohl

Dzielów 16,

48-120 Baborów

kontakt: 602790955

11.Korszyłowski  Józef       

ul. Młyńska 40,

48-140 Branice

kontakt: 536119676

12. PHU-Brydowski              

Boreczek  29,

57-160 Boreczek  29      

kontakt: 604607384

13.Przedsiębiorstwo Rolne „Łukaszów” sp. z o.o.

Łukaszów 19/ 1

59-516 Zagrodno

kontakt:  502 237 877, 76/ 877 33 71

14.Prywatne Gospodarstwo Rolne  Henryk Jeremiasz

Samborowice, ul. Długa 52

47-700 Krzanowice

kontakt: 603590166

15.Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

Sułków 50,

48-120 Baborów

kontakt: 603783709

16.Sładek Ryszard

Chechło ul. Piękna 37

44-172 Poniszowice

kontakt: 604441749

17.Strzoda Maszyny Rolnicze

Solec 19 A,

48-217 Gostomia            

kontakt: 602101378

18.Usługi  Rolnicze -Thillmann  Marek

Śmicz 30,

48-210 Biała      

kontakt: 505219784

19.Usługi Mechanizacji Rolnictwa - Bogusława Kwaśniewska

ul. Wąska 11

55-114 Wisznia Mała

kontakt: 500035502

 

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności