Zrównoważony rozwój

Sport

04.01 2016 Piłkarskie emocje w Ropczycach

Piłkarskie emocje w Ropczycach

W dniach 28–29 listopada 2015 roku na parkiecie sali widowiskowo-sportowej w Ropczycach została rozegrana IV edycja Powiatowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej im. Jerzego Kipy.

Zobacz więcej

18.11 2015 Ewolucje na motocyklu w Hrubieszowie

Ewolucje na motocyklu w Hrubieszowie

Na boiskach Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbył się Polish Stunt Cup 2015, czyli rozgrywki polskiej ligi stunt ridingu – akrobacji motocyklowych.

Zobacz więcej

15.09 2015 Konno i z cukrem w Zakrzowie

Konno i z cukrem w Zakrzowie

W ostatni weekend wakacji w Zakrzowie już po raz 18. odbyły się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup.

Zobacz więcej

22.10 2014 100 lat historii klubu Lechia

100 lat historii klubu Lechia

W tym roku Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „Lechia” z Sędziszowa Małopolskiego obchodzi jubileusz 100-lecia swojej działalności. Klub powstał na początku XX wieku i jest jednym z najstarszych na Podkarpaciu.

Zobacz więcej

18.07 2014 Piłkarskie emocje w Gościęcinie

Piłkarskie emocje w Gościęcinie

Młodzi piłkarze „Polonii” Gościęcin wzięli udział w towarzyskim turnieju piłki nożnej, który odbył się w czerwcu pod patronatem Südzucker Polska - Cukrowni Cerekiew.

Zobacz więcej

05.11 2013 Z „Polonią” przez cały rok

Z „Polonią” przez cały rok

W barwach „Polonii” trenują nie tylko młodzi zawodnicy ze szkoły podstawowej i gimnazjum, ale także dorośli, którzy chętnie korzystają z możliwości odbycia profesjonalnych treningów. To aż cztery sekcje piłkarskie: orliki, młodziki, trampkarze i seniorzy.

Zobacz więcej

23.09 2013 Bieg Solidarności

Bieg Solidarności

Bieg Solidarności, organizowany rokrocznie na pamiątkę wydarzeń sierpnia ’80 roku, na stałe już wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych we Wrocławiu. 23. odsłona imprezy zdobyła liczne grono zwolenników — zarówno wśród zawodników, jak i kibiców.

Zobacz więcej

06.05 2013 Przedsmak olimpijskich emocji

Przedsmak olimpijskich emocji

Ponad stu niepełnosprawnych intelektualnie sportowców 11 kwietnia na basenie wrocławskiego AWF-u wzięło udział w VII Dolnośląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych. Był to pierwszy etap zmagań o kwalifikację do pływackiej kadry, która w 2015 roku będzie reprezentowała Polskę na XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Los Angeles.

Zobacz więcej

26.04 2013 Tygrysy ze Strzelina atakują

Tygrysy ze Strzelina atakują

Gdy telewizja emituje mecz polskich siatkarek, cała Polska gromadzi się przed odbiornikami. Nasze Złotka budzą wiele emocji. Turniej Siatkówki w Białołęce również od lat cieszy się ogromną popularnością i przyciąga rzesze kibiców na trybunach.

Zobacz więcej

4

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności