Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Środowisko

Jednym z najważniejszych aspektów działalności Südzucker Polska S.A. jest produkcja cukru wysokiej jakości w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Stale kontrolujemy wpływ, jaki mają na środowisko procesy produkcyjne, ponieważ będąc firmą odpowiedzialną społecznie, dbamy o nasze wspólne dobro – czystą naturę. Tym samym mamy pewność, że buraki, które pozyskujemy na rzecz produkcji cukru są surowcami spełniającymi najwyższe normy jakościowe. Ponadto nieustannie działamy w zakresie zapobiegania ryzyku wystąpienia wypadków oraz szkód środowiskowych.

W ciągu kilkunastu lat działalności zrealizowaliśmy szereg projektów i inwestycji proekologicznych, które miały na celu zmniejszenie poboru wody i zużycia paliwa przy procesach produkcyjnych, ale również zminimalizowanie emisji zanieczyszczeń i hałasu oraz wytwórstwa ścieków i odpadów.

Nasze codzienne dążenia do symbiozy ze środowiskiem, nie skupiają się jednak wyłącznie na działaniach proekologicznych w odniesieniu do procesu produkcyjnego. Staramy się również prowadzić efektywne działania w celu poszanowania zasobów naturalnych takich jak: papier, woda czy energia elektryczna.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności