Rejon Ropczyce

Czapla Sławomir

Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Ropczyce i Strzyżów

Email: slawomir.czapla@ropczyce.suedzucker.pl

Rudny Paweł

Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Ropczyce

Email: pawel.rudny@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 603076199

Bugała Teresa

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: teresa.bugala@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607964

Sierant Jolanta

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: jolanta.sierant@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607990

Słapek Jerzy

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: jerzy.slapek@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607992

Zieliński Marek

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: marek.zielinski@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695608005

Zwolska Katarzyna

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: katarzyna.zwolska@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695608006

Zardzewiały Wacław

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: waclaw.zardzewialy@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 603073770

Budziński Tomasz

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: tomasz.budzinski@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 601445948

Domański Artur

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: artur.domanski@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 691387266

Kluz Tadeusz

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: tadeusz.kluz@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607974

Krawczyk Małgorzata

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: malgorzata.krawczyk@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 601446229

Surmacz Danuta

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: danuta.surmacz@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607998

Wtorek Małgorzata

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: malgorzata.wtorek@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 785022889

Zając Bolesław

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: boleslaw.zajac@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695608004

Mazur Marek

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: marek.mazur@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 601445686

Rudna-Burczy Beata

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: beata.rudna-burczy@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607965

Baran Beata

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: beata.baran@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 695607961

Sałęga Krzysztof

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: krzysztof.salega@ropczyce.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 601481470