Rejon Strzelin

dr Łukomski Marcin

Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Strzelin i Świdnica

Email: marcin.lukomski@suedzucker.pl 

Wojtowicz Jolanta

Stanowisko: Główny Inspektor ds. Surowcowych Rejonu Strzelin

Email: jolanta.wojtowicz@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 607210773

Misiewicz Zbigniew

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: zbigniew.misiewicz@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609757648

Trojnar Stanislaw

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: stanislaw.trojnar@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 607315283

Biskup Paulina

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: paulina.biskup@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 517080871

Sowiński Adrian

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: adrian.sowinski@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 601481166

Mikoda Mateusz

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: mateusz.mikoda@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 781504748

Harhala Justyna

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: justyna.harhala@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 667682779