Rejon Strzelin

Lis Bogusław

Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Strzelin i Świdnica

Email: boguslaw.lis@strzelin.suedzucker.pl

Dziuba Szymon

Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Strzelin

Email: szymon.dziuba@strzelin.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 603050062

Domański Krzysztof

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: krzysztof.domanski@strzelin.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609756269

Misiewicz Zbigniew

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: zbigniew.misiewicz@strzelin.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609757648

Trojnar Stanislaw

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: stanislaw.trojnar@strzelin.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 607315283

Mateusz Hutnik

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: mateusz.hutnik@strzelin.suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 697 772 574

Jolanta Wojtowicz

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: jolanta.wojtowicz@strzelin.suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 607 210 773

Paulina Cycon

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: paulina.cycon@strzelin.suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 517 080 871