Rejon Strzelin

Dziuba Szymon

Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Strzelin i Świdnica

Email: szymon.dziuba@suedzucker.pl

Hutnik Mateusz

Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Strzelin

Email: mateusz.hutnik@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 697772574

Domański Krzysztof

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: krzysztof.domanski@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609756269

Misiewicz Zbigniew

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: zbigniew.misiewicz@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609757648

Trojnar Stanislaw

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: stanislaw.trojnar@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 607315283

Wojtowicz Jolanta

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: jolanta.wojtowicz@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 607210773

Biskup Paulina

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: paulina.biskup@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 517080871

Majecka Karolina

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: karolina.majecka@suedzucker.pl 

Tel. GSM: +48 667682779