Rejon Świdnica

Dziuba Szymon

Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Strzelin i Świdnica

Email: szymon.dziuba@suedzucker.pl

Łękawa Zdzisław

Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Świdnica

Email: zdzislaw.lekawa@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609756492

Wolny Aleksandra

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: aleksandra.wolny@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 693282435

Mozol Edward

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: edward.mozol@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 601529115

Rybarczyk Andrzej

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: andrzej.rybarczyk@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609755968

Semczuk Janusz

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: janusz.semczuk@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 609755952

Gawron Kamila

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: kamila.gawron@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 601481595

Mikoda Mateusz

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych

Email: mateusz.mikoda@suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 781504748